Dar truputis apie žinias:

Nors aš nevisiškai sutinku su tokia klasifikacija, tačiau mintys vertos apmąstymo…

Du žinių tipai.
         Yra du žinių tipai. Pirmasis tai yra tikrosios žinios, o antras yra taikomosios žinios. Taikomosios žinios gali būti jums naudingos tiesiogiai ir tuojau pat, o tikrosios žinios duoda jums naudos netiesiogiai per ilgą laikotarpį.
         Jeigu yra kažkokių dalykų, kuriuos jūs studijavote ar supratote ir kurių negalite panaudoti praktikoje, nepraraskite pasitikėjimo. Kada nors ateityje, jeigu jūs neatsisakysite nepraktiškų žinių, jos bus jums naudingos.
         Dažnai žmonės atsisako tikrųjų žinių todėl, kad jų negalima tuojau pat pritaikyti. Iš tikrųjų šie du žinių tipai vienas kitą papildo. Taikomosios žinios liks silpnos be tikrųjų žinių. O tikrosios žinios be pritaikymo liks neįgyvendintos.
         Neatmeskite ir nevertinkite žinių kaip nepraktiškų. Nevertinkite savęs kaip silpno ar neverto todėl, kad negalite pritaikyti žinių savo kasdieniniame gyvenime.
         Kartais kai jūs būsite vienas gamtoje, tylus, vaikštinėsite, žiūrėsite į pakrantės smėlį, į paukštį danguje, ar medituosite – staiga žinios iškils ir jūs atpažinsite žinias užgimstančias jūsų gyvenime.”

(Palo Alto, California, JAV;  http://www.gyvenimomenas.lt/Zinutes/Zinia355.htm )

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.