Moteris – motina

 
         O Dievo tarnaite! … Motinoms turi būti skirtas dieviškasis mokymas ir efektyvūs patarimai, ir jas reikia skatinti, kad stengtųsi mokyti savo vaikus, nes motina yra pirmoji vaiko švietėja. Tai ji privalo iš pat pradžių maitinti naujagimį Dievo Tikėjimo ir Dievo Įstatymo pienu, kad Dievo meilę jis gautų kartu su motinos pienu, kuri pasiliktų jame iki paskutinio atodūsio.
         Jei motinai nepasiseka išmokyti savo vaikų arba įstatyti juos į tinkamas gyvenimo vėžes, mokslas, kurį jie gaus vėliau, didelės naudos neduos. Dvasinės asamblėjos įpareigotos pateikti motinoms gerai parengtą vaikų mokymo programą, kurioje būtų nurodyta, kaip nuo pat kūdikystės prižiūrėti ir mokyti vaiką. Tokios instrukcijos kiekvienai motinai turi būti pateiktos kaip vadovas, siekiant, kad kiekviena iš jų mokytų ir ugdytų savo vaikus pagal mokymus.

( Abdu‘l-Baha, ištrauka iš rinktinių Abdu‘l-Baha raštų, Selektions from the Writings of Abdu‘l-Baha, p. 138; http://www.amazon.com/Selections-Writings-Abdul-Baha/dp/0877432511 )

         Radau praktiškai tą pačią žinutę kurią aprašiau savo straipsnyje „Šachmatai“, gal tik išreikštą kitais žodžiais, bet pagal esmę ir prasmę pilnai atitinkančią anos žinutės dvasią…

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.